Понеділок, 29.04.2024, 16:55
Postludium
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2009 » Жовтень » 27 » Тягар Мрії (Як знімався Фіцкарральдо)/ Burden of Dreams (1982) DVDRip
00:39
Тягар Мрії (Як знімався Фіцкарральдо)/ Burden of Dreams (1982) DVDRip
Назва: Тягар Мрії (Як знімався Фіцкарральдо) 
Ориґінальна назва: Burden of Dreams 
Рік виходу: 1982 
Жанр: документальний 
РежисерLes Blank
У ролях:  
Huerequeque Enrique Bohorquez ... Himself (as Huerequeque Bohorquez) Claudia Cardinale ... Molly / Herself Carmen Correa ... Herself Nelson De Rio Cenepa ... Himself Elia De Rio Ene ... Himself Alfredo De Rio Tambo ... Himself Miguel Ángel Fuentes ... Himself Father Mariano Gagnon ... Himself Werner Herzog ... Himself Paul Hittscher ... Himself Evaristo Nunkuag Ikanan ... Himself Mick Jagger ... Wilbur Klaus Kinski ... Fitzcarraldo / Himself José Lewgoy ... Himself Laplace Martins ... Himself Thomas Mauch ... Himself David Pérez Espinosa ... Himself Ángela Reina ... Herself Jason Robards ... Fitzcarraldo Walter Saxer ... Himself Jorge Vignati ... Himself

Про фільм
Документальна кіноепопея про зйомки фільму Фіцкарральдо. 

Після "Фіцкарральдо" Герцоґ сказав: "Я більше не повинен знімати фільми. Моє місце в божевільні". 

У процесі зйомок фільму Герцоґ сам себе показав не менш одержимим, ніж його герой. Він і його люди перенесли неймовірні труднощі, стикалися зі смертельною небезпекою і піддавалися усім можливим природним і створеним людиною негодам протягом трьох років підготовки і дев'яти місяців самих зйомок. 

Практично всі актори описали у своїх мемуарах цей божевільний проект: корабель, який тягли в гори, а потім через тропічний ліс, життя і роботу в екстремальних умовах. Історії про те, як американські продюсери Джейсон Робардс і Мік Джаґґер не хотіли продовжувати контракт, гроші були витрачені і рахунки в банку заморожено. Як захворів актор, який повинен був зніматися в ролі Фіцкарральдо. Як режисер все ж таки переконав тих, хто фінансував зйомки, дати йому останній шанс, викликав свого "улюбленого ворога" Клауса Кінскі і почав все зпочатку. Як знімаючи Кінскі, Герцоґ сам плив разом з ним по бурхливій річці, не знаючи, чи зуміє врятуватися, якщо корабель перевернеться. І нещастя, що переслідували знімальну групу: човни тонули у воді і розбивалися об скелі, обслуговуючий персонал влаштовував страйки. На групу обрушувалися урагани, повені, отруйні комахи і тропічні хвороби. 

Режисер ризикував собою, щоб не наражати на небезпеку инших членів знімальної групи, і в будь-яких ситуаціях не втрачав духу. Хоча часом від повного відчаю його рятував тільки чорний гумор: "Природа Амазонского басейну вперто відмовляється виконувати вже підписаний контракт. Погода знову зіпсувалася, тропічні комахи оскаженіли. Добре поводяться тільки черв'яки у землі", - зауважує він. 

Подивившись умовний і рохи естетський фільм "Фіцкарральдо", глядачі не вірили, що він міг виникнути з подібного кошмару. " 


Тягар мрії (Burden of Dreams) - другий фільм документаліста Ліса Бланка про німецького режисера-екстремала Вернера Герцоґа (1982). У ньому показана історія наймасштабнішого проекту Герцоґа - фільму «Фіцкарральдо». 

За сюжетом «Фіцкарральдо» індіанці переносять пароплав через крутий пагорб в джунґлях Амазонки, і Герцоґ мав намір втілити цю ідею в життя, не вдаючись до будь-яких спецефектів. «Фіцкарральдо» був знятий Герцоґом з третьої спроби і зовсім не з тими акторами, які починали в ньому зніматися. Звиклий робити фільми про ексцентричних мегаломанів, Герцоґ в «Тягарі мрії» сам опинився в ролі головного героя. Всім учасникам знімальної групи, здається, ясний безум його задуму, від нього відвертаються навіть консультанти, незважаючи на запевнення про симпатії до індіанців на знімальному майданчику гинуть тубільці - але Герцоґ не зупиняється ні перед чим, щоб довести проект до кінця, тому що в протилежному випадку, за його власними словами, він буде «кінченою людиною ... людиною без мрії». 

За спостереженням кіноенціклопедіі Allmovie, «Тягар мрії» - документ історії кіно про одержимість не менше шалену, ніж та, що рухала прототипом героя фільму Герцоґа - справжнім Фіцкарральдо. Стрічка Бланка була удостоєна премії BAFTA ім. Р. Флаерті за кінодокументалістику (1983). 

Цитата 
В одній знятих на плівку розмов з режисером Вернер Герцоґ висловив такі думки про відносини природи й людини: 

Коли ми кидаємо виклик самій природі, вона захищається. Вона просто захищається. І нічого більше. І це ґрандіозно. І нам треба прийняти те, що вона набагато сильніша за нас. Кінскі зазвичай говорить, що тут присутнє еротичний первінь. Я не бачу тут нічого еротичного. Я бачу, як тут усе сповнене безсоромністю. Тут природа бридка й ница. Я швидше бачу блуд і задуху, тісноту і боротьбу за виживання, і зростання, і гниття. І, звичайно, велике страждання. Все навколо нас просякнуте стражданням. Тут страждають дерева. Тут страждають птахи. Я не думаю, що вони співають. Вони кричать від болю. Це - незавершена земля. Вона є все ще доісторичною. Чого тут не вистачає, так це - динозаврів. Наче важке прокляття лежить на цій землі. І той, хто надто наблизиться до неї, отримає свою порцію цього прокляття. Так що ми, з усім тим, що робимо тут, прокляті. Цю землю, Бог, якщо він існує, створив у гніві. Це єдина земля, де творіння не закінчено. Уважно озирніться навколо ... тут присутня якась гармонія, але це гармонія тотального колективного вбивства. І ми по відношенню до всієї цієї яскраво вираженої гидоти, ницости і безсоромности всіх цих джунґлів, ми в порівнянні з усім цим звучимо  жахливим дисонансом. Ми звучимо як невиразні, уривчасті пропозиції з дурного провінційного роману - дешевого роману. Нам треба змиритися перед усім цим надмірним стражданням, надмірним блудом, надмірним зростанням і надмірним безладом. Навіть зірки на небі тут у безладді. У всесвіті немає ніякої гармонії. Нам треба прийняти цю думку, що ніякої гармонії насправді не існує. Ми самі вигадали її.




IMDb  

User Rating:
7.9/10   1,184 votes
Awards: 1 win & 1 nomination more


Випущено: ФРН-Перу 
Тривалість: 1:34:00 
Переклад: Субтитри (Російські)

 
Якість: DVDRip 
Формат: AVI 
Відео кодек: XviD 
Аудіо кодек: AC3 
Відео: XVID; 640x480; 25,000 Гц; number of key fremes: 812 
Аудіо: 0x2000 (FAST Multimedia AG DVM (Dolby AC3) 
Розмір: 697 MB

pic

http://www.megaupload.com/?d=7D6PNKEG
http://www.megaupload.com/?d=01V8B8TR
http://www.megaupload.com/?d=L8PZXFS8
http://www.megaupload.com/?d=CTLQB66C
http://www.megaupload.com/?d=435GOKR8                http://rapidshare.com/files/125933504/Bremja.mechty.1982.part5.rar
http://www.megaupload.com/?d=9KL3CV6U
http://www.megaupload.com/?d=SAS4K1OQ
http://www.megaupload.com/?d=WYRQYUK8

Категорія: Дивися! | Переглядів: 1064 | Додав: postludium | Теги: Werner Herzog
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Stat

Main Menu

Player

Menu

Форма входу

Search

...

Tags / Теґи
Boulez Albert Schweitzer Arvo Pärt Erkki-Sven Tüür Lepo Sumera Onutė Narbutaitė Valentin Silvestrov Giovanni Pierluigi da Palestrina Набоков Sœur Marie Keyrouz Myroslav Skoryk John Cage Емма Андієвська Béla Tarr Єжи Онух Animation Tilda Swinton Volker Schlöndorff Guillaume de Machaut Кіра Муратова Іван Миколайчук Friedrich Nietzsche Arnold Schönberg Ingmar Bergman Gesualdo Лосев Pēteris Vasks Pẽteris Vasks Giya Kancheli Gia Kancheli Schumann Documentary Anne-Sophie Mutter John Tavener Tomaso Albinoni Han-Na Chang Sergei Prokofiev Vivaldi Sol Gabetta Alla Zagaykevych Morton Feldman Chloë Sevigny Harmony Korine Galina Ustvolskaya Henryk Górecki Достоевский Stockhausen Penderecki Dimitri Kirsanoff Pergolesi Charlotte Gainsbourg Lars von Trier Rostropovich Pierre de La Rue Britten Duarte Lôbo Domenico Scarlatti Alessandro Scarlatti Ligeti Godard Gregoretti Rossellini Mária Zádori Schubert Rudolf Serkin Bizet Callas Chopin Đặng Thái Sơn Krystian Zimerman Gubaidulina Mozart Requiem Pasolini Peter Greenaway NOBEL Herta Müller Abbado Nono Rihm Александр Сокуров Telemann Casals Хржановский Boccherini Rautavaara Magdalena Kožená Schnittke Jacqueline du Pré Zelenka Werner Herzog Messiaen Johann Strauss Kubrick Bartoli Duruflé Fauré Myung-Whun Chung Terfel Saint-Saëns Dmitri Shostakovich Khachaturian carter Pintscher Varèse Alain Resnais Alain Robbe-Grillet Salieri Gidon Kremer Charlotte Rampling Dirk Bogarde Ingrid Thulin Катерина Ющенко Сергій Буковський Haydn Fux Stravinsky Gregorian Chant Krzysztof Kieslowski Clemencic Alain Resnait Luchino Visconti Alain Delon Claudia Cardinale Dutilleux Mariana Sadovska Fritz Lang Orson Welles Маяковский Jan Troell Max von Sydow Гамсун Virko Baley Reger Richard Strauss Jarvi Tchaikovsky Pletnev Händel Solti Солоницын Sjöström Пятигорский Алексей Герман Horowitz Rachmaninoff Алексей Герман мл. Bruno Ganz Oliver Hirschbiegel Lassus Iosseliani Buñuel Jean Renoir Accardo Julia Fischer Hilary Hahn Akira Kurosawa Richter Inbal Klaus Kinski mahler Bach Suzuki Gluck Karl Richter Purcell Bahrami Gieseking Mullova Brahms Yehudi Menuhin Glenn Gould Svitlana Azarova Erik Satie Gardiner Karajan Jean Cocteau René Clair Rene Grumiaux Monteverdi J. M. Coetzee Шестов Haitink Martha Argerich Beethoven Repin Berg Webern Altenburg Halffter Jolivet Kurtág Vassiliev Neruda Оксана Забужко Elfriede Jelinek Artyomov Ives

Календар
«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 52

Міні-чат
200

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
Copyright MyCorp © 2024